Pazarlama Hizmetleri

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama dünyasına ait olan ve tamamen kutunun dışında kalan diğer yöntemleri harmanlayıp sizlere en iyi çözümü sunuyoruz.

Pazarlama Hizmetleri ile dönüşümünüzü yönetin

Her açıdan bütünsel bir analizi içeren bir çalışmadır. Dijital dönüşüm pazarlama yapısının derinlemesine incelenmesi gerektiği konusunda karar verilmesini sağlayacak 3 Ana başlıkta, %100 memnuniyet ilkesi ile ve her başlığa özel 60 adet kontrol listesi ile denetlenerek Dijital dönüşüm süreçlerinin “kusursuz” olmasını sağlayacak bir modeldir.

Bu modelde şirketinizde kullandığınız en küçük pazarlama enstrümanından, en büyük altyapı sistemlerine kadar hepsi incelenerek, altyapının tamamındaki olumsuzlukları bildirip ve raporlayıp en uygun çözüm modeli uygulanır.

Anahtar teslim dijital dönüşüm projelerimizde şirketinizin/kurumuzun ihtiyaç duyduğu dijitalleşme sistemlerini belirleyip çizilen yol doğrusunda en doğru enstrümanlar kullanılarak pazarlama aktiviteleriniz gerçekleştirilir. Online marketing’in ihtiyaç duyduğu global çözümlerin yanında size özel geliştirdiğimiz in-house çözümler ile birlikte dönüşümünüzü tamamlamış olacaksınız.

Mevcut dijital dönüşüm sistemlerinizde kullandığınız pazarlama araçlarından doğru verimi alabilmeniz için gerekli analizler yapıldıktan sonra sizinle bir rapor paylaşırız. Bu rapora göre alınacak aksiyonları belirleyip kullanmakta olduğunuz sistemlerden yada hizmetlerden maksimum fayda sağlamanız hedeflenir.

Dijital Dönüşümünüzü Planlayalım

Dijital Dönüşüm sizi korkutmasın. Bize ulaşın sizi detaylardan kurtaralım.

Potansiyelinizi Keşfedin

Müşteri kazanımı, potansiyel müşteri ve satışları artırmak için hızlı kazançlar. Büyük resme bir göz atıyoruz.

Analiz

Artılar, Eksiler, Yanlışlar, Doğrular hepsi bir masada

Performans

Kurumun/Şirketin dönüşüm performansını gözlemleyin

Optimizasyon

İyileştirmeleri gerçekleştirin genel bakışta kâr’a geçin

Kuruluşların Büyümesine Nasıl Yardımcı Olduğumuzu Öğrenin

Haydi Dijital Dönüşümü gerçekleştirelim!

Dijital dönüşüm hakkında kafanızdaki soruların cevaplarına ulaşmak çok kolay. Hemen formu doldurun.

“Dijital dönüşüm sırasında vakit kaybetmeden en iyi seçenekler ile en optimal çözümleri uyguladık. Bu sayede hem zamandan hem de maliyet açısından yüksek bir kar oranı ile Dijital Dönüşümümüzü tamamladık.”

İlkay Abacı

Mineteko CEO

Atlas Selçuk

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Verilerimi göndererek iletişim kurulmasını kabul ediyorum.