Planlama Hizmetleri

Stratejik Dönüşüm

Stratejik dönüşümde anahtar olan planlama hizmetlerimiz ile sizlerle birlikte, en hızlı ve kalıcı çözümleri kullanarak doğruyu yeniden keşfediyoruz.

Planlama Hizmetleri ile dönüşümünüzü yönetin

Masif Planlama modelinin aslı “başarının sırrı detayda gizlidir” öğesinden ortaya çıkarılarak oluşturulmuştur. Bu planlama evrelerinde proje’nin işleyişinden zaman planlamasına kadar, çalışacak teknolojinin belirlenmesinden kişi sayısına kadar tüm detayları inceler. Bu raporlama sonucunda kurumunuzun ihtiyaç duyduğu öğeleri geçerli zaman aralığı süresinde oluşturarak kusursuz bir yapı oluşturur.

“Aynı bir örümceğin ağını yapmasındaki detaylar gibi güçlü, sağlam, ihtiyaçları karşılayan ve sonuç odaklı bir yapılanma gerçekleştirilir.”

Pratik genişleme; kurumların dijital dönüşüm sırasında ihtiyacı olan geliştirmeleri baz alan, anlık iyileştirmeler ile sonuca gitmek üzere tasarlanmış bir modeldir. Bu modelin anlık tüketimlere karşı ihtiyaç analizi yaparak yatay ve dikey genişleme modelleri harmanlanarak kullanılır. Sanallaştırma uygulamaları üzerinde daha performanslı çalışan bu iş modeli günlük bazda şirketinize işlem hacmini karşılayacak şekilde destek sağlar.

“Bu modelde amaç-gerçeklik-seçenekler-istekler şeklinde bilinen koçluk metodundaki GROW metodu kullanılır.”

Dijital dönüşüm projelerinde ve genelde Outsourcing (dış kaynak kullanımı) giderek yaygınlaşıyor. Günün birinde her şirket sadece asli işini yaparak, tüm hizmetleri dışarıdan alacak şekilde çalışacaktır. İşte bu noktada sizin için yapılan analiz sonucunda şirketinizdeki dış kaynak kullanımı olabilecek birimleri bölümleri raporlayarak bütçe planlamanıza katkıda bulunulacaktır. Papatya falı modelimiz ile şirket içerisinde ihtiyaç olan hizmetler raporlanarak en iyi maliyetlendirme seçenekleri analiz edilecek ve size uygun modeli papatya falı sunacaktır.

“Doğru analiz temelin yapı taşıdır” mantığı ile hareket eden ekibimiz size en doğru çözümü sağlayacaktır.

Dijital Dönüşümünüzü Planlayalım

Dijital Dönüşüm sizi korkutmasın. Bize ulaşın sizi detaylardan kurtaralım.

Potansiyelinizi Keşfedin

Müşteri kazanımı, potansiyel müşteri ve satışları artırmak için hızlı kazançlar. Büyük resme bir göz atıyoruz.

Analiz

Artılar, Eksiler, Yanlışlar, Doğrular hepsi bir masada

Performans

Kurumun/Şirketin dönüşüm performansını gözlemleyin

Optimizasyon

İyileştirmeleri gerçekleştirin genel bakışta kâr’a geçin

Kuruluşların Büyümesine Nasıl Yardımcı Olduğumuzu Öğrenin

Haydi Dijital Dönüşümü gerçekleştirelim!

Dijital dönüşüm hakkında kafanızdaki soruların cevaplarına ulaşmak çok kolay. Hemen formu doldurun.

“Dijital dönüşüm sırasında vakit kaybetmeden en iyi seçenekler ile en optimal çözümleri uyguladık. Bu sayede hem zamandan hem de maliyet açısından yüksek bir kar oranı ile Dijital Dönüşümümüzü tamamladık.”

İlkay Abacı

Mineteko CEO

Atlas Selçuk

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Verilerimi göndererek iletişim kurulmasını kabul ediyorum.